ACER NTB Lite (AL15-33P-35P4),Core 3 N355,15.6"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Titanium
Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11294899
Part numberNX.D2DEC.001
EAN produktu4711474382214
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Lite (AL15-33P-35P4)
Part Number: NX.D2DEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core N355
Rychlost procesoru: 0,1 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 15,6"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: FHD
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 920 x 1080
Poměr stran: 16:9
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD
Síť a komunikace
Wifi 6: Ano
Bluetooth verze 5.0: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
1x USB 3.2 Gen1 port
1x USB 2.0 port
1x HDMI 2.1
1x DisplayPort
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Informace o baterii
Počet článků: 2-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 45Wh
Popis napájení
N/A
Fyzické charakteristiky
Barva: Natural Titanium
Rozměry: 357,8 (W) x 235,6 (D) x 18 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,53 kg
Řada procesorů: Intel Core 3
Formát obrazovky: 16:9
Hmotnost notebooku: 1.5 - 2.0 kg
Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
Výbava: Touchpad
Výbava: BlueTooth
Výbava: Wi-Fi
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: 3.5mm Jack