ACER NTB Nitro 16S AI (AN16S-61-R8NW),R AI 9 365,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070,Linux,Black
Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11295438
Part numberNH.U07EC.001
EAN produktu4711721044568
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Nitro 16S AI (AN16S-61-R8NW)
Part Number: NH.U07EC.001
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 365 processor
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Matný
Dotykový displej: Ne
Režim obrazovky: WQXGA
Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku: 1024 GB
Typ disku: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth 5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2 port
1x USB 2.0 port
HDMI 2.1
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 4 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Obsidian Black
Specifikace: Black Aluminium LCD + bottom cover
Rozměry (ŠxHxV): 356,78 x 275,5 x 19,9 mm
Hmotnost (přibližná): 2,18 Kg
Řada procesorů: AMD Ryzen 9
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: Web kamera
Výbava: BlueTooth
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070
Rozhraní: USB 2.0
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack