ACER NTB Nitro 18 AI (AN18-61-R013),AI 9 365,18" 2560x1600,32GB,1TB SSD,RTX 5070,W11 Home,Obsidian Black
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchACER NTB Nitro 18 AI (AN18-61-R013),AI 9 365,18" 2560x1600,32GB,1TB SSD,RTX 5070,W11 Home,Obsidian Black
Kód produktu11295029
Part numberNH.QYKEC.001
EAN produktu4711474570208
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER Nitro 18 AI (AN18-61-R013)
Part Number: NH.QYKEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 365
Rychlost procesoru: 2,0
GHz
Počet jader:
10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560x1600
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070
Paměť
Standardní paměť:
32 GB
Technologie paměti
: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port supporting: USB4 (up to 40Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90 W
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90 W
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 2.0
HDMI 2.1
RJ-45
Micro SD
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů:
Ne
Čtečka paměťových karet:
Ano
TPM: Ano
Chlazení: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 90 Whrs
Počet článků:
4
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Obsidian Black
Materiál: Aluminium LCD Cover
Rozměry: 400.9 (W) x 310.3 (D) x 15.08/24.95 (H) mm (15.78 x 12.22 x 0.59/0.98 inches)
Hmotnost (přibližná): 3,02 kg
Řada procesorů: AMD RYZEN AI 9
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Windows 11 Home
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Výbava: Wi-Fi
Výbava: BlueTooth
Výbava: Touchpad
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: 3.5mm Jack