ACER NTB Nitro 18 AI (AN18-61-R39R),R AI 9 365,18"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070 Ti,Linux,Black
Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11295319
Part numberNH.QYFEC.001
EAN produktu4711721044551
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Nitro 18 AI (AN18-61-R39R)
Part Number: NH.QYFEC.001
Model procesoru: Ryzen AI 9 365
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560x1600
Typ displeje: Anti-Glare
Poměr stran: 16:10
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
1x USB Type-C port
RJ-45
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Energie baterie: 90 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Hmotnost notebooku: Vyšší než 3 kg
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070 Ti
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: 3.5mm Jack