ACER NTB Nitro 18 AI (AN18-61-R3KG),AI 9 365,18" 2560x1600,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11 Home,Obsidian Black
Novinka
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchACER NTB Nitro 18 AI (AN18-61-R3KG),AI 9 365,18" 2560x1600,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11 Home,Obsidian Black
Kód produktu11294791
Part numberNH.QYGEC.001
EAN produktu4711474570192
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER Nitro 18 AI (AN18-61-R3KG)
Part Number: NH.QYGEC.001
Model procesoru: Ryzen AI 9 365
Rychlost procesoru: 2,0
GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560x1600
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10
Obnovovací frekvence: 165 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060
Paměť
Standardní paměť:
32 GB
Technologie paměti
: DDR5
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port supporting: USB4 (up to 40Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90 W
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90 W
RJ-45
Micro SD
2x USB 3.2 Gen 2
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů:
Ne
Čtečka paměťových karet:
Ano
Energie baterie: 90 Whrs
Počet článků:
4
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Windows 11 Home
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5060
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: 3.5mm Jack