ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6E6),R7-260,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5070,W11H,Black
doprava zdarma
Kód produktu11294978
Part numberNH.QYYEC.002
EAN produktu4711474541888
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R6E6)
Part Number: NH.QYYEC.002
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 7 260
Rychlost procesoru: 3,8 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5070
Velikost obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WQXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB (16+16)
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze 5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen2 port
1x USB Type-C port
1x USB 3.2 Gen1 port
1x HDMI 2.1
1x RJ-45
3,5mm Jack port
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Shale black
Rozměry: 361.24 (W) x 278.4 (D) x 24.74/25.46 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2.5 kg
Řada procesorů: AMD RYZEN AI 7
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
Povrchová úprava displaye: Matný
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: Web kamera
Výbava: Touchpad
Výbava: Wi-Fi
Výbava: BlueTooth
Výbava: Čtečka paměťových karet
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: 3.5mm Jack