ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R70Q),R5 AI 240,16"WUXGA,16GB,1TB SSD,RTX 3050,Linux,Black
doprava zdarma
Kód produktu11295171
Part numberNH.U1KEC.001
EAN produktu4711474754936
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Nitro V 16 AI (ANV16-42-R70Q)
Part Number: NH.U1KEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 5 240
Rychlost procesoru: 4,3 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 3050 6G-GDDR6
Velikost obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB (8+8)
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze 5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen2 port
1x USB Type-C port
1x USB 3.2 Gen1 port
1x HDMI 2.1
1x RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Shale black
Rozměry: 361.24 (W) x 278.4 (D) x 24.74/25.46 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2.5 kg
Řada procesorů: AMD RYZEN AI 5
Lokalizace klávesnice: CZ
Formát obrazovky: 16:9
Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
Operační systém: Linux
Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1080 (Full HD)
Výbava: Wi-Fi
Výbava: BlueTooth
Výbava: Touchpad
Výbava: Web kamera
Výbava: Podsvícená klávesnice
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 3050
Rozhraní: 3.5mm Jack