doprava zdarma
Kód produktu11294416
Part numberNH.QP1EC.003
EAN produktu4711121894978
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NITRO V 16 (ANV16-41-R73F)
Part Number: NH.QP1EC.003
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen 5 8645HS
Rychlost procesoru: 4,3 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 4050
Velikost obrazovky: 16,0"
Technologie obrazovky displeje: IPS Anti-Glare
Režim obrazovky: WQXGA
Rozlišení obrazovky: 2560x1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 8+8 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth 5.3: Ano
Rozhraní/porty
HDMI: Ano
USB Type-C: Ano
USB 3.2: Ano
DP port: Ano
RJ-45: Ano
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 4 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 57Wh
Popis napájení
135W 5.5phy Slim AC adapter