ACER NTB Nitro V 16 (ANV16-72-72GC),Core 7 240H,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Black
doprava zdarma
Kód produktu11295196
Part numberNH.QUNEC.003
EAN produktu4711474690692
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Nitro V 16 (ANV16-72-72GC)
Part Number: NH.QUNEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 7 processor 240H
Rychlost procesoru: 2,5 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 2560x1600
Typ displeje: Anti-Glare IPS
Poměr stran: 16:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 - up to 2x 1TB)
Síť a komunikace
WIFI 6 Intel AX201 802.11ax 2x2 MU-MIMO CNVi: Ano
Bluetooth verze v5.1: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 65 W
HDMI 2.1
RJ-45
3.5mm Jack
Kensington lock: Ne
Výbava
Webkamera: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Energie baterie: 57 Whrs
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Obsidian Black
Rozměry: 361,2 (W) x 278,4 (D) x 25,46 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,5 kg
Řada procesorů: Intel Core 7
Formát obrazovky: 16:10
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: Web kamera
Výbava: BlueTooth
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5060
Rozhraní: USB 2.0
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: 3.5mm Jack