ACER NTB Nitro V 16S (ANV16S-71-76ZB),Core 7 240H,16"WQXGA,32GB,1TB SSD,RTX 5060,Linux,Black
doprava zdarma
Operační systém:Linux; Řada procesorů:Intel Core 7; Model grafické karty:NVIDIA RTX 5060; Velikost paměti RAM (GB):32; Typ panelu:IPS; Úhlopříčka displeje ("):16; Rozlišení displeje:2560x1600; Formát obrazovky:16:10; Typ disku:SSD; SSD Kapacita (GB):1024; Rozhraní:USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, HDMI, 3.5mm Jack, USB Type-C.
Kód produktu11295371
Part numberNH.U28EC.002
EAN produktu4711721011928
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Nitro V 16S (ANV16S-71-76ZB)
Part Number: NH.U28EC.002
Model procesoru: Core 7 processor 240H
Rychlost procesoru: 2,5 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX™ 5060
Velikost obrazovky: 16"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WQXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB (16+16)
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6 Intel 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1650i: Ano
Bluetooth verze 5.2: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
135W 5.5mm Slim AC adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Obsidian Black
Specifikace: Obsidian Black Aluminium LCD + Bottom cover
Rozměry: 361.24 (W) x 278.4 (D) x 24.74/25.46 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,5 kg
Řada procesorů: Intel Core 7
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
Povrchová úprava displaye: Matný
Výbava: Web kamera
Výbava: Touchpad
Výbava: Wi-Fi
Výbava: BlueTooth
Výbava: Čtečka paměťových karet
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5060
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: 3.5mm Jack