doprava zdarma
Kód produktu11294834
Part numberNH.QVYEC.003
EAN produktu4711474436139
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios 18 AI (PH18-73-953K)
Part Number: NH.QVYEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7
GHz
Počet jader:
24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:
10
Obnovovací frekvence: 250Hz
Dotykový displej: Ne
Jas: 1000nits
Barevný gamut: DCI-P3 100%
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5080
Paměť
Standardní paměť:
64 GB
Technologie paměti:
DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP5
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MU: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2x2 (up to 20 Gbps)
DisplayPort over USB-C
Thunderbolt 5
DC-in port
USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
RJ-45
1x Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů:
Ne
Čtečka paměťových karet:
Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
RGB podsvícení: Ano
Energie baterie: 99Whrs
Popis napájení
400W AC Adapter (rectangle connector)
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 400,96 (W) x 307,9 (H) x 29,55 (D) mm
Hmotnost (přibližná): 3,2 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 9
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Windows 11 Home
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Web kamera
Výbava: BlueTooth
Výbava: Wi-Fi
Výbava: Touchpad
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5080
Rozhraní: SD karta
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack