Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11294792
Part numberNH.QVUEC.001
EAN produktu4711474596925
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-91XS)
Part Number: NH.QVUEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ Displeje: Matný
Režim obrazovky: WQXGA
Dotyková obrazovka: Ne
Rozlišení obrazovky: 2560 x 1600
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4 + N (M.2 SSD)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO Killer 1675i: Ano
Bluetooth verze 5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2 port
1x USB 3.2 Gen1 port
HDMI 2.1
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano
Počet článků: 4
Energie baterie: 90Wh
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 357,78 (W) x 278,63 (D) x 27,85 (H) mm
Hmotnost: 2,80 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 9
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Web kamera
Výbava: BlueTooth
Výbava: Wi-Fi
Výbava: Touchpad
Výbava: Numerická klávesnice
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5060
Rozhraní: MicroSD
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack