Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11294835
Part numberNH.QX2EC.005
EAN produktu4711474417015
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-9724)
PN: NH.QX2EC.005
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Velikost obrazovky: 16"
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Popis napájení
330W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Formát obrazovky: 16:10
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070 Ti
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack