doprava zdarma
Kód produktu11294869
Part numberNH.QVQEC.003
EAN produktu4711474542212
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 16 AI (PHN16-73-98QX)
PN: NH.QVQEC.003
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060
Velikost obrazovky: 16"
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
1x USB Type-C port
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: 2.6 - 3 kg
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5060
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack