Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11295007
Part numberNH.QX5EC.001
EAN produktu4711474596932
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 16AI (PHN16-73-94RV)
Part Number: NH.QX5EC.001
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Grafická karta: N/A
Velikost obrazovky: 16"
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5 6400MHz Memory
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
1x USB Type-C port
RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: ESHELL Linux
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Hmotnost notebooku: 2.6 - 3 kg
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: nespecifikováno
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack