Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11294793
Part numberNH.QX9EC.001
EAN produktu4711474542274
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Ihned k odeslání
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-71-90BU)
Part Number: NH.QX9EC.001
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX 5060
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: OLED
Typ Displeje: Lesklý
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
1x RJ-45
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Počet článků: 4
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: 2.6 - 3 kg
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5060
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack