doprava zdarma
Kód produktu11294943
Part numberNH.QXAEC.001
EAN produktu4711474542281
Hlídací pes
ACER Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-71-912C)
Part Number: NH.QXAEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 275HX
Rychlost procesoru: 2,7
GHz
Počet jader:
24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600 OLED
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070
Paměť
Standardní paměť:
32GB
Technologie paměti
: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90/100 W
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90 W
RJ-45
3.5mm Jack
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů:
Ne
Čtečka paměťových karet:
Ano
Energie baterie: 76 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Windows 11 Home
Hmotnost notebooku: 2.6 - 3 kg
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Výbava: Čtečka paměťových karet
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack