Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11295441
Part numberNH.U4WEC.003
EAN produktu4711721131343
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 16S AI (PHN16S-I71-99U6)
Part Number: NH.U4WEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 290HX Plus
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Paměť
Standardní paměť: 32GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 SSD)
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
RJ-45
3.5mm Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Energie baterie: 92 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: 2.1 - 2.5 kg
Výbava: RGB podsvícená klávesnice
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070 Ti
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack