Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11294794
Part numberNH.QVFEC.004
EAN produktu4711474542335
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72-92RQ)
Part Number: NH.QVFEC.004
Rychlost procesoru: 2,7
GHz
Počet jader:
24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10
Jas: 500 nits
Obnovovací frekvence: 240 Hz
Dotykový displej: Ne
Barevný gamut: DCI-P3 100%
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5060
Paměť
Standardní paměť:
32 GB
Technologie paměti
: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90/100 W
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via dGPU / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90/100 W
RJ-45
3,5 mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů:
Ne
Čtečka paměťových karet:
Ano
Energie baterie: 90 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 400,96 (W) x 307,9 (D) x 29,55 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 3,5 kg
Formát obrazovky: 16:10
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Web kamera
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5060
Rozhraní: MicroSD
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack