Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11295442
Part numberNH.QVMEC.002
EAN produktu4711721041635
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72-94LX)
Part Number: NH.QVMEC.002
Rychlost procesoru: 2,7 GHz
Počet jader: 24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600
Typ displeje: Anti-Glare IPS
Poměr stran: 16:10
Jas: 1000 nits
Obnovovací frekvence: 250 Hz
Dotykový displej: Ne
Barevný gamut: DCI-P3 100%
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4 + N (M.2)
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
RJ-45
3,5 mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: ESHELL Linux (Boot-up only)
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Energie baterie: 90 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
330W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 400,96 (W) x 307,9 (D) x 29,55 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 3,5 kg
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Linux
Hmotnost notebooku: Vyšší než 3 kg
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070 Ti
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: 3.5mm Jack