doprava zdarma
Kód produktu11294945
Part numberNH.QVEEC.002
EAN produktu4711474542328
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72-994R)
Part Number:
NH.QVEEC.002
Rychlost procesoru: 2,7
GHz
Počet jader:
24
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 18"
Rozlišení displeje: WQXGA 2560 x 1600
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16
:10
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 5070
Paměť
Standardní paměť:
32GB
Technologie paměti
: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SED SSD PMP4
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via iGPU / Thunderbolt 4 / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90/100 W
1x USB Type-C port supporting: USB 3.2 Gen 2 (up to 10 Gbps) / DisplayPort over USB-C via dGPU / USB charging 5 V; 3 A / DC-in port 20 V; 90/100 W
RJ-45
3.5mm Jack
microSD Card Reader
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém:
Windows 11 Home
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů:
Ne
Čtečka paměťových karet:
Ano
Energie baterie: 90 Whrs
Popis napájení
230W 5.5mm AC Adapter PCR50%
Fyzické charakteristiky
Barva: Abyssal Black
Rozměry: 404 (W) x 312,08 (D) x 29,15 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 3,3 kg
Formát obrazovky: 16:10
Operační systém: Windows 11 Home
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2560x1600
Výbava: Web kamera
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: NVIDIA RTX 5070
Rozhraní: MicroSD
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Rozhraní: 3.5mm Jack