doprava zdarma
Typ zařízení:Notebook; Podpora Copilot+ PC; Operační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core Ultra 7; Model procesoru:Intel Core Ultra 7 256V; Výkon CPU dle PassMark:19568; Počet jader:8; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.8; Frekvence procesoru (GHz):2.2; TDP:17; Model grafické karty:Intel Arc 140V; Velikost paměti RAM (GB):16; Typ panelu:IPS.
Kód produktu11294958
Part numberNX.JG4EC.007
EAN produktu4711474583567
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-51T-75NM)
Part Number: NX.JG4EC.007
Procesor
Výrobce procesoru: Intel Evo
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 256V
Rychlost procesoru: 2,2 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WQ2.8K 2880 x 1800
Typ displeje: Matný
Poměr stran: 16:10 OLED
Jas: 500 nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ano
Barevný gamut: DCI-P3 100%
Grafická karta: Intel Arc Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 Killer 1750i: Ano
Bluetooth verze v5.4 LE Audio: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
1x USB 3.2 Gen2
1x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO10
Fyzické charakteristiky
Barva: Pearl White
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 229,2 mm (D) x 9,3 mm (H)
Hmotnost (přibližná): 0,99 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 7
Formát obrazovky: 16:10
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 2880x1800
Výbava: Čtečka otisků prstů
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Dotykový displej
Výbava: Wi-Fi
Výbava: BlueTooth
Povrchová úprava displeje: Matný
Model grafické karty: Intel Arc 140V
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: 3.5mm Jack
Rozhraní: USB Type-C
Typ zařízení: Notebook
Typ baterie: Li-Ion
Typ panelu: IPS
Model procesoru: Intel Core Ultra 7 256V