ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-75MG),Core Ultra 7 355,14"WQ2.8K,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,White
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-75MG),Core Ultra 7 355,14"WQ2.8K,16GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,White
Kód produktu11295370
Part numberNX.JVQEC.002
EAN produktu4711474997807
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Na dotaz
Hlídací pes
ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-75MG)
Part Number: NX.JVQEC.002
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 7 processor 355
Rychlost procesoru: 2,3 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: 2.8K 2880 x 1800
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10 OLED
Jas: 1500 nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ano
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer™: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
1x 3.5mm Jack port
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
Bez Adaptéru (Použijte 100W USB Type-C AC Adapter)
Fyzické charakteristiky
Barva: Aurora White
Rozměry: 229,2 mm (D) x 9,3 mm (H)
Hmotnost (přibližná): 0,99 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 7
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
Výbava: BlueTooth
Výbava: Touchpad
Výbava: Dotykový displej
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Dedikovaná grafická karta
Výbava: Web kamera
Výbava: Wi-Fi
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack