Novinka
doprava zdarma
Kód produktu11295305
Part numberNX.JVQEC.001
EAN produktu4711474997777
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Swift Edge 14 AI (SFE14-I51-952Y)
Part Number: NX.JVQEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 386H
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: 2.8K 2880 x 1800
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10 OLED
Jas: 1500 nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ano
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer™: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen1
1x HDMI 2.1
1x 3.5mm Jack port
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Energie baterie: 65 Whrs
Popis napájení
Bez Adaptéru (Použijte 100W USB Type-C AC Adapter)
Fyzické charakteristiky
Barva: Aurora White
Rozměry: 229,2 mm (D) x 9,3 mm (H)
Hmotnost (přibližná): 0,99 kg
Řada procesorů: Intel Core Ultra 9
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
Výbava: BlueTooth
Výbava: Touchpad
Výbava: Dotykový displej
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Dedikovaná grafická karta
Výbava: Web kamera
Výbava: Wi-Fi
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: Intel® Graphics
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack