doprava zdarma
Kód produktu11295154
Part numberNX.JDAEC.006
EAN produktu4711474893895
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Acer
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
ACER NTB Swift Go 14 AI (SFG14-64-R325)
Part Number: NX.JDAEC.006
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 7 350
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare OLED
Jas: 400 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: AMD Radeon 860M
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.4 LE: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen1 port
HDMI 2.1
3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Energie baterie: 75 Whrs
Počet článků: 4
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50%_TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Sparkly Silver
Specifikace: Full Aluminium
Rozměry (ŠxHxV): 312,9 x 217,9 x 14,9 mm
Hmotnost: 1,32 Kg
Řada procesorů: AMD RYZEN AI 7
Lokalizace klávesnice: CZ/SK
Formát obrazovky: 16:10
Hmotnost notebooku: Nižší než 1.5 kg
Typ disku: SSD
Rozlišení displeje: 1920x1200
Výbava: BlueTooth
Výbava: Touchpad
Výbava: Čtečka otisků prstů
Výbava: Podsvícená klávesnice
Výbava: Dedikovaná grafická karta
Výbava: Web kamera
Výbava: Wi-Fi
Povrchová úprava displeje: Lesklý
Model grafické karty: AMD Radeon 860M
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB Type-C
Rozhraní: USB 3.2 Gen 1
Rozhraní: 3.5mm Jack