AOC MT VA LCD WLED 34" CU34V5C/BK - VA panel, 3440x1440, HDMI, DP, USB, USB-C, nast. vyska, repro, zakriven
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchAOC MT VA LCD WLED 34" CU34V5C/BK - VA panel, 3440x1440, HDMI, DP, USB, USB-C, nast. vyska, repro, zakriven
Použití:Kancelářský; Rozlišení displeje:3440x1440; Úhlopříčka displeje ("):34; Vlastnost:Prohnutý; Výbava:Reproduktory, Nastavitelná výška; Rozhraní vstup:HDMI, USB-C, USB, DP; Rozhraní výstup:3,5 mm Jack; HDMI počet:1; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; USB počet:4; USB verze:3.2; Formát obrazovky:21:9; Typ panelu:VA; Jas (cd/m2):300.
Kód produktu147881
Part numberCU34V5C/BK
EAN produktu4038986110198
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:AOC
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
Monitor CU34V5C
AOC CU34V5C je vybaven 34” VA prohnutým panelem s Ultrawide QHD Rozlišení 21:9 pro pohlcující divácký zážitek ve trojstranném čelním šasi, které můžete naklánět a přizpůsobovat jeho výšku dle potřeby. Připraven podpořit vaši produktivitu s USB-C s Power Delivery až 65 W, 4 USB porty a HDMI. Nabízí také Picture-by-Picture Multiview pro nejsložitější multitasking.
Elegantní doplněk do domácí kanceláře
WIDE QHD (WQHD)
Bezrámečkový design
Low Blue Light
Flicker Free
Panel VA
Monitor CU34V5C
Specifikace
Informace o monitoru
Úhlopříčka34"
Plochý / ZakřivenýZakřivený
Poloměr zakřivení1500R
Tvrdost displeje6H
Rozteč obrazových bodů0.23175
Počet bodů na palec109.7
Rozlišení panelu3440x1440
RozlišeníWQHD
Poměr stran21:9
Typ paneluVA
Jas300 nitů
Typ podsvíceníWLED
Obnovovací frekvence100Hz
Doba odezvy GtG4 ms
Doba odezvy MPRT1 ms
Statický kontrastní poměr3000:1
Dynamický kontrastní poměr20M:1
Pozorovací úhel (CR10)178/178
Barvy displeje16,7 milionu
Obrazové specifikace
Technologie synchronizace (VRR)Freesync
Barevný prostor (SRGB) 121 CIE 1931 %
Barevný prostor (SRGB)116 CIE 1931 %
Barevný prostor (DCI-P3)90 CIE 1931 %
Barevný prostor (DCI-P3)93 CIE 1976 %
Barevný prostor (ADOBE RGB)90 CIE 1931 %
Barevný prostor (ADOBE RGB)100 CIE 1976 %
Barevný prostor (NTSC)85 CIE 1931 %
Barevný prostor (NTSC)101 CIE 1976 %
Zamezení blikáníAno
Potlačení modrého světlaLow Blue Light
MULTIVIEW (PBP, PIP)PbP, PiP
Informace o skříni
Typ rámečku (přední)Bez rámečků na 3 stranách
Barva rámečku (přední)Černá
Povrch rámečku (přední)Matná
Barva skříně (zadní strana)Černá
Povrch skříně (zadní strana)Matná
Minimalistický designAno
Reproduktory5 W x 2
Odnímatelný stojanAno
Zámek KensingtonAno
Držák na stěnu VESA100x100
Ergonomické informace
Naklonění­3° ±2° ~ 21° ±2°
Natočení­28° ±2° ~28° ±2°
Nastavení výšky130mm
Spotřeba energie
NapájeníInterní
Zdroj napájení100 - 240V 50/60Hz
Spotřeba60 W testovací metoda energystar
Spotřeba (typická)60 W
Spotřeba v pohotovostním režimu0.5 W
Spotřeba ve vypnutém stavu0.3 W
Informace o konektivitě
HDMIHDMI 2.0 x 1
Digitální HDCPHDCP 2.2
DisplayPortDisplayPort 1.2 x 1
Rozhraní USB-CUSB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W)
Rozbočovač USBAno
Vysokorychlostní rozbočovač USBAno
Porty USB pro downstream4
Port USB pro rychlé nabíjeníAno
Audio výstupVýstup pro sluchátka (3,5 mm)
Rozměry produktu
Rozměry produktu včetně základny 808.1x(397.3~527.3)x250mm (V × Š × H)
Rozměry produktu bez základny 808.1x365.3x99.9mm (D × Š × V)
Rozměry balení 1071x189x500mm (D × Š × V)
Hrubá hmotnost včetně balení11.75 kg
Čistá hmotnost bez balení 9.34 kg
Ostatní informace
Záruční doba3 roky
MTBF (včetně panelu)50 000 hodin
Co je v krabici
  • Kabel HDMI (1,5m)
  • Kabel USB-C na C (1,8m)
  • Napájecí kabel
Formát obrazovky: 21:9
Rozlišení displeje: 3440x1440
Povrchová úprava displeje: Matný
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: USB 3.2
Rozhraní: DisplayPort
Rozhraní: USB-C 3.2
Výbava: Nastavitelná výška
Výbava: Reproduktory
Energetická třída: G
DP verze: 1.2
Typ panelu: VA
Možnost prodloužené záruky: Ano
Použití: Kancelářský
Rozhraní vstup: HDMI
Rozhraní vstup: USB-C
Rozhraní vstup: USB
Rozhraní vstup: DP
Rozhraní výstup: 3,5 mm Jack