Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Cisco MGBLH1, SFP transceiver, GbE LH,SMF, 40km

Přidat do oblíbenýchCisco MGBLH1, SFP transceiver, GbE LH,SMF, 40km
Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver, 40km, 1000BASE-LH, SMF, Duplex LC.

Kód produktu1045848
Part numberMGBLH1
EAN produktu4260039342748
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:Cisco
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
4213.22 Kč
Vaše cena včetně DPH
5098 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver


1000BASE-LH SFP single-mode transceiver, dosah až 40 km


Upozornění: Cena veškerých CISCO produktů se týká pouze aktuálních skladových zásob!! Pokud máte zájem o zboží, které není aktuálně skladem,
prosím, kontaktujte svého obchodníka. Cenovou nabídku Vám rád připraví.




Technické specifikace:





























Provedení Single-mode fiber (SMF)
Kabeláž 1000BASE-LH
Typ konektoru Duplex LC
Vlnová délka 1310 nm
Maximální vzdálenost 40 km
Rychlost přenosu 1 Gbps
Rozměry 13.4 x 8.5 x 55.7 mm
Hmotnost 18 g


Stránky produktu:
target="_blank">https://www.cisco.com/c/en/us/support/interfaces-modules/mgblh1-gigabit-lh-mini-gbic-sfp-transceiver/model.html
.

Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je5098Kč  s dph
Váš e-mail