Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Optická kabeláž

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 5m

Přidat do oblíbenýchDuplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 5m
Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s.

Kód produktu10101231
Part numberDPX-62-LC/SC-5
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:LYNX CS
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
206.61 Kč
Vaše cena včetně DPH
250 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Duplexní patch kabel MM 62,5/125 OM1, LC-SC, LS0H, 5m


Kabel podporuje připojení o rychlosti 100 Mb/s




















Technické informace
Kategorie: OM1
Optické vlákno: 62,5/125 µm
Typ pláště: LS0H
Konektory: LC-SC
Broušení konektorů: PC-PC
Délka: 5 m
.
Typ vlákna: Multimode
Typ kabelu: Patch kabel
Typ konektoru: SC
Aktuální cena produktu je250Kč  s dph
Váš e-mail