Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, DDMI support, Compatible with HP J9150D

Přidat do oblíbenýchMicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, DDMI support, Compatible with HP J9150D
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu713907
Part numberMO-SFP+2191H//promo
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
1099.17 Kč
Vaše cena včetně DPH
1330 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
MicroOptics SFP+ 10 Gbps, MMF, 300 m, LC, DDMI support, Compatible with HP J9150D.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je1330Kč  s dph
Váš e-mail