Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

MikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)

Přidat do oblíbenýchMikroTik SFP (miniGBIC) modul S-45/54LC80D, SM, 80km, 1.25G (pár)
SM, 80km, 1.25G (pár).

Kód produktu1017146
Part numberS-4554LC80D
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:MikroTik
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Vaše cena bez DPH
1548.76 Kč
Vaše cena včetně DPH
1874 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

MikroTik S-4554LC80D

S-4554LC80D je prodáváno jako pár single mode WDM modulů s Gigabitovou rychlostí, jedním LC konektorem na každé straně a to na vzdálenost až 80km. Vlnové délky modulů jsou 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm

Technické specifikace:

Kód produktu S-4554LC80D
Rychlost 1.25G
Vlnová délka 1490 / 1550, 1550 / 1490
Vid Jednovidový (SM - Single Mode)
Max. vzdálenost spoje 80km
Konektor LC
Formát SFP

Užitečné odkazy:


.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Aktuální cena produktu je1874Kč  s dph
Váš e-mail