MSI PC Cubi NUC AI+ 2MG-022BEU-B5226VXX, Ultra 5 226V, 16GB, N/A, N/A, No OS, Black
Novinka
doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchMSI PC Cubi NUC AI+ 2MG-022BEU-B5226VXX, Ultra 5 226V, 16GB, N/A, N/A, No OS, Black
Provedení počítače:Mini-PC; Typ sestavy:Kancelářsky; Operační systém:bez OS; Řada procesorů:Intel Core Ultra 5; Model procesoru:Intel Core Ultra 5 226V; Výkon CPU dle PassMark:18051; Počet jader:8; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.5; Frekvence procesoru (GHz):2.1; TDP:17; Model grafické karty:nespecifikováno; Velikost paměti RAM (GB):16; Typ disku:SSD.
Kód produktu2666533
Part numberCubi NUC AI+ 2MG-022BEU-B5226VXX
EAN produktu4711377433778
Záruka:36 Měsíc(ů)
Výrobce:MSI
Skladová dostupnost:Skladem
Hlídací pes
MSI PC Cubi NUC AI+ 2MG-022BEU-B5226VXX
Procesor
Typ procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 226V
Počet jader procesoru: 8
Frekvence procesoru: 2,1 GHz
Operační systém
Operační systém: Bez Operačního Systému
Grafika
Grafická karta: N/A
Operační paměť
Kapacita paměti: 16 GB
Typ: DDR5
Mechanika a disk
Typ pevného disku: N/A
Kapacita disku: N/A
Výbava
Reproduktor: N/A
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
VESA: Ano
Rozměry VESA: Ano
Připojení a Sítě
Wi-Fi 6E: Ano
BT 5.3: Ano
Rozhraní
Přední I/O porty:
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x 3,5mm Jack port
Čtečka karet
Zadní I/O porty:
2x USB 2.0 Type-A
2x Thunderbolt 4
2x RJ-45
1x HDMI out
Napájení
120W
Fyzické charakteristiky a barevné provedení
Barva: Black
Rozměry (ŠxHxV): 135.6 x 132.5 x 50.1 mm
Hmotnost: 0,667 Kg
Velikost: 0,826 L
Řada procesorů: Intel Core Ultra 5
Druh optické mechaniky: Bez optické mechaniky
Operační systém: bez OS
Typ disku: SSD
Model grafické karty: nespecifikováno
Provedení počítače: Mini-PC
Rozhraní: USB 3.2 Gen 2
Rozhraní: USB 2.0
Rozhraní: Thunderbolt
Rozhraní: HDMI
Rozhraní: LAN (RJ-45)
Model procesoru: Intel Core Ultra 5 226V