Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 6 655 Kč doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

Netgear AFM735 ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchNetgear AFM735 ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu264241
Part numberAFM735-10000S
 
Záruka:5 Rok(ů)
Výrobce:NetGear
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
6096.69 Kč
Vaše cena včetně DPH
7377 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Fast Ethernet multimode fiber connectivity (IEEE® 802.3-2002)
LC duplex connector
Fits into standard SFP interfaces of fully Managed Switches
Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with legacy 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables
Drives Fast Ethernet up to 2 km distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je7377Kč  s dph
Váš e-mail