Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 6 655 Kč doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k rozvaděčům

NETIO 4 All [chytrý rozvodný panel (PDU) 4x230V Schuko, měření spotřeby, LAN, Wi-Fi, bluetooth, SNMP v3, IP watchdog]

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchNETIO 4 All [chytrý rozvodný panel (PDU) 4x230V Schuko, měření spotřeby, LAN, Wi-Fi, bluetooth, SNMP v3, IP watchdog]
chytrý rozvodný panel (PDU) 4x230V Schuko, měření spotřeby, LAN, Wi-Fi, bluetooth, SNMP v3, IP watchdog.

Kód produktu1030431
Part numberNETIO 4 ALL FR
EAN produktu8594185580072
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:NETIO products
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
7149.59 Kč
Vaše cena včetně DPH
8651 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >


Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

NETIO 4All

Veškeré informace o produktu zde

NETIO 4 je PDU modul čtyř zásuvek 230V s připojením do počítačové sítě pomocí LAN a Wi-Fi. Každou ze zásuvek lze jednoduše vypnout/zapnout pomocí mobilní aplikace (Android/iOS) případně prostřednictvím prohlížeče, srciptem či M2M API. Užitečnou funkcí je měření spotřeby elektrické energie [kWh] jednotlivých zásuvek, lze tak jednoduše získat přehled o spotřebě připojených zařízení a mít náklady za elektřinu pod kontrolou.

NETIO 4 je unikátní produkt, který najde uplatnění v IT, průmyslu, chytrých domech, multimediálních instalacích atd. Můžete použít funkci časovače zapínání/vypínaná jednotlivých zásuvek (Scheduler) či automatického restartéru (IP WatchDog) síťových zařízení jako jsou různé servery, routery, AP atd. Pro integraci do Vaší podnikové sítě lze využít implementované protokoly SNMP v3 nebo MQTT (MS Azure), popřípadě lze složitější funkce napsat v programovacím jazyku Lua.

Typické použití :

- Automatický restartér: ovládá zásuvku 230V podle detekce odpovědi na ping. Vhodné pro vzdálené restartování zamrzlých serverů, routerů nebo mikrovlných spojů.
- Vzdálené ovládání spotřebičů v domácnosti / na chatách, přehled o jejich spotřebě (topení, světla atd.). Pomocí integrovaného kalendáře lze například nastavit zap/vyp světel, ve Vaší nepřítomnosti může odradit případné zloděje.
- Kontrola nad chodem serverů pro těžbu cryptoměn (zap/vyp, přehled o spotřebě el.energie, verze ALL)
- Wi-Fi přístupový bod (AP), lze požít pro bezdrátový přístup do sítě místo klasického AP (pouze bridge mode, bez NAT)
- Lze použít jako vzdáleně ovládanou prodlužovačku přes WiFi (verze AL)
Další příklady použití zde: http://www.netio-products.com/cs/priklady-pouzitiNETIO 4All
NETIO 4All je PDU modul čtyř elektrických zásuvek 230V/8A s měřením spotřeby na každé zásuvce, který lze připojit do počítačové sítě pomocí LAN a WiFi. Každou ze čtyř zásuvek lze individuálně vypnout/zapnout přes web nebo pomocí různých M2M API protokolů. Na každé zásuvce lze měřit její spotřebu elektřiny (A, W, kWh).
Chytré zásuvky NETIO 4All jsou určeny pro aplikace vzdáleného měření a ovládání elektrických zásuvek. Všude, kde potřebujete zásuvky na 230V ovládané z mobilní aplikace, z nějakého programu (M2M API) nebo z uživatelského skriptu (Lua), který běžípřímo v elektrických zásuvkách NETIO 4All.

Mnoho zákazníků používá NETIO 4All také jako WiFi AP (bridge), k časovém spínání jednotlivých zásuvek (funkce kalendář/Scheduler) nebo jako “PING Heartbeat” - automatický restartér (funkce IP WatchDog).

Průmyslové / robustní
Chytré WiFi / LAN zásuvky NETIO 4All jsou v robustním kovovém pouzdře. NETIO 4All je vybaveno elektronickou pojistkou a ochranou zásuvek před přepětím a proudovými špičkami.

Měření spotřeby na každé zásuvce
Elektrické zásuvky NETIO 4 All obsahují měření spotřeby elektřiny. Každá ze 4 zásuvek měří okamžitý proud [A] a spotřebovanou energii [kWh].

Funkce pro běžného IT uživatele
Zásuvky lze ovládat z WEBu / Mobilní aplikace (iOS / Android)

Spínání zásuvek může ovládat Scheduler (časovač) s grafickým rozhraním

Funkce IP WatchDog (Automatický restartér) ovládá zásuvku 230V podle detekce odpovědi na ping. Vhodné pro vzdálené restartování zamrzlých serverů, routerů nebo mikrovlných spojů.

ANxx (Aplikační poznámky) je knihovna příkladů, jak připojit elektrické zásuvky NETIO k různým aplikacím, do Software třetích stran a podobně.

M2M API
Chytré zásuvky NETIO 4All jsou unikátní rozsahem síťových protokolů, ze kterých je lze každou ze zásuvku ovládat. Soubor těchto síťových rozhranní nazýváme M2M (Machine to Machine) API (Application Programming Interface).

Telnet (KSHELL)

CGI skripty

SNMP / SNMPv3

XML (http / HTTPs)

JSON

SIP

MQTT (MS Azure)

Zabezpečení
Napájecí zásuvky NETIO 4All podporují vysokou síťovou bezpečnost. Protokol HTTPs nabízí zabezpečené spojení mezi prohlížečem a webovým serverem.

Nová generace SNMP v3 nabízí lepší zabezpečení ve srovnání s předchozími generacemi SNMP. Protokol MQTT pro připojení do IoT cloud aplikací obsahuje zabezpečení pomocí SSL.

BlueTooth 4.0 LE rozhraní
Pro některé apliace lze využít Bluetooth LE na NETIO 4All (druhá anténa). Umožňuje připojit k chytrým zásuvkám přes BlueTooth 4.0 externí senzory a další zařízení v BT slave režimu.

Poznámka: BT rozhraní je určeno pro navazující senzory a některé medicínské aplikace. Aktuálně není možné připojit k chytrým zásuvkám NETIO 4All mobilní telefon!

LAN / WiFi připojení do sítě
NETIO 4All lze připojit do sítě pomocí LAN rozhraní Ethernet (RJ45) nebo pomocí WiFi. NETIO 4All může zároveň sloužit jako WiFi AP (přístupový bod) pro připojení do LAN sítě přes WiFi.

Výhodou modelu NETIO 4All oproti NETIO 4 je použití externí WiFi antény na RSMA konektoru s lepší citlivostí -3DBi. RSMA konektor umožňuje použít místo dodávané „pigtail“ antény externí anténu pro lepší pokrytí WiFi signálem.

NETIO 4All pro různé elektrické zásuvky
Chytré elektrické zásuvky NETIO 4All dodáváme v různých provedeních. Chytré zásuvky (někdy také nazývané PDU – Power Distribution Unit) odlišujeme mechanickým typem elektrické zásuvky v názvu jednotlivých modelů:

NETIO 4 DE verze = zásuvky typu F - Schuko (DE, IT, ES, NL, SE, FI a další země)

NETIO 4 FR verze = zásuvky typu E (FR, CZ, SK, PL)

Lua – programovatelné skripty
V chytrých zásuvkách NETIO 4All lze spustit zákaznické skripty. NETIO 4All podporuje skriptovací jazyk Lua. Skript (nebo několik skriptů) které napíše uživatel přes www rozhraní běží přímo v elektrických zásuvkách. Skripty píše uživatel přes web rozhraní, knihovnu s příklady skriptů připravujeme v NETIO ANxx (Aplikační poznámky). Lua skripty mohou měřit a zapínat/vypínat jednotlivé zásuvky. Typickou aplikací je vypínání elektrické zásuvky na základě času nebo elektrické spotřeby.

Uživatelské Lua skripty mohou:
Odesílat emaily

Přijímat a odesílat icmp ping

Stahovat a parsovat xml soubory z jiných zařízení (ze zadané IP adresy)

Přijímat http get (CGI skripty)

Aplikace pro NETIO 4All
Typickou aplikací elektrických zásuvek NETIO 4All je měření spotřeby elektrické energie na každé zásuvce a reakce na tuto spotřebu.

Vzdálený dohled spotřeby elektřiny přes M2M API (např. SNMP software pro datová centra)

Dohled jednotky klimatizace, zapnutí náhradního chlazení, při výpadku připojené klimatizace.

Ovládání a měření elektrické zásuvky ze zákaznické B2B aplikace.

NETIO 4All použité jako PDU (Power Distribution Unit) v 19“ rackové skříni slouží například pro dlouhodobou analýzu spotřeby elektřiny (PUE), nebo pro restart serverů/routerů.

NETIO 4All použité jako prodlužovačka (power strip) ovládaná přes WiFi zapíná výdejní automat a podobné..
Typ příslušenství: Napájení 230V
Aktuální cena produktu je8651Kč  s dph
Váš e-mail