Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k rozvaděčům

Optická vana výsuvná 2U, 48x SC simplex (48x LC duplex, 48x E2000), kompatibilní s kazety Optronics, černá

Novinka
Přidat do oblíbenýchOptická vana výsuvná 2U, 48x SC simplex (48x LC duplex, 48x E2000), kompatibilní s kazety Optronics, černá
Optická vana výsuvná 2U, 48x SC simplex (48x LC duplex, 48x E2000), kompatibilní s kazety Optronics, černá.

Kód produktu1030941
Part numberOPVANALE48SC
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Lexi-NET
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Vaše cena bez DPH
673.55 Kč
Vaše cena včetně DPH
815 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
Optická vana výsuvná 2U, 48x SC simplex (48x LC duplex, 48x E2000), kompatibilní s kazety Optronics, černá

  • Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm

  • Vypalovaný černý matný krupičkový lak

  • Úchyty na tahové prvky 2ks

  • Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový

  • pevné čelo 48 číslovaných pozic pro 48x SC (48x LC Duplex, 48x E2000)

  • Sada samořezných šroubků na uchycení spojek

  • 2x průchodka PG 13.5, stahovací pásky

  • 1x montážní sada M6 (4xšroubek, 4x podložka,4xmatička)

  • gumová průchodka

  • sada stahovacích pásků


  • vanu je možné vybavit až čtyřmi kazety Optronics (PN: OPT-SPT01) , kapacita každé kazety je 24 svárů tj. může být uloženo celkem max. 92 vláken


Spojky:

  • SC/SC single-mode simplex - najdete pod kódem 10101071 (PN: SC/SC SPX-SM)

  • SC/SC multi-mode simplex - najdete pod kódem 1045712 (PN: SC/SC SPX-MM)

  • LC/LC single-mode duplex - najdete pod kódem 1010081 (PN: LC/LC DPX-SM)

  • LC/LC multi-mode duplex - najdete pod kódem 1010080 (PN: LC/LC DPX-MM)

  • záslepky na nevyužité otvory - najdete pod kódem 1030033 (PN: ZASLOPTSC)

.
Typ příslušenství: Optické vany, rozvaděče
Aktuální cena produktu je815Kč  s dph
Váš e-mail