Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo
Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Software
  4. Grafický

PaintShop Pro 2023 Corporate Edition Upgrade License (51-250) - Windows EN/DE/FR/NL/IT/ES

Přidat do oblíbenýchPaintShop Pro 2023 Corporate Edition Upgrade License (51-250) - Windows EN/DE/FR/NL/IT/ES
Pro koho je licence určena:Komerční; Jazyk:Anglický; Způsob licencování:Upgrade; Typ licence:Online ESD.

Kód produktu2002231
Part numberLCPSP2023MLUG3
 
Záruka:6 Měsíc(ů)
Výrobce:Corel
Skladová dostupnost:Ihned k odeslání
Vaše cena bez DPH
809.09 Kč
Vaše cena včetně DPH
979 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >


Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

PaintShop Pro 2023

Váš digitální svět je s PaintShopem Pro vždy jasnější
Udělejte z každého snímku ten nejlepší s PaintShop® Pro 2023, pokročilým editorem fotografií, který nabízí všestrannou škálu profesionálních nástrojů pro úpravy a grafický design spolu s řešeními založenými na umělé inteligenci, která šetří čas.

Kompletní studio pro úpravu fotografií
Vylepšete fotografie pomocí umělé inteligence - Spolehněte se na umělou inteligenci a technologii strojového učení a vylepšete snímky jediným kliknutím, abyste z každé fotografie okamžitě udělali tu nejlepší.
Upravujte fotografie jako profesionál - Upravujte, retušujte a opravujte své fotografie pomocí komplexní sady nástrojů určené pro všechny úrovně dovedností.
Vytvářejte grafiku a návrhy - Pracujte s intuitivními nástroji pro práci s textem, štětci, texturami, vzory, kreslením a malováním a vytvářejte inspirativní návrhy.
Přidávejte efekty, abyste dosáhli působivosti - Experimentujte se stovkami kreativních filtrů a zábavných efektů, aby vaše fotografie byly osobní a originální, abyste je mohli sdílet a tisknout.
Vyberte si z několika pracovních prostorů - PaintShop Pro je zaměřen na výběr a přizpůsobení a nabízí několik pracovních ploch, které si můžete přizpůsobit tak, abyste pracovali co nejefektivněji.

Co je nového v aplikaci PaintShop Pro 2023?
Za každým úchvatným obrázkem se skrývá skutečná inteligence. Vysoce efektivní funkce a nástroje poháněné umělou inteligencí a technologií strojového učení umožňují vytvořit něco skutečně originálního a dosažitelného s tímto softwarem pro úpravu fotografií.

NOVINKA AfterShot Lab - Vychutnejte si výkonné a kompletní úpravy souborů RAW s velkým množstvím profesionálních nástrojů, které jsou k dispozici v nové laboratoři AfterShot Lab, nyní uvnitř aplikace PaintShop Pro. Díky časově úsporným a zefektivněným úpravám snímků RAW již není třeba používat další aplikace nebo spouštět několik procesů úprav souběžně.

VYLEPŠENÉ Nástroj pro tvorbu snímků - Obohaťte vizuální příběhy, které vaše snímky vyprávějí! Vytvářejte tvary (oříznuté masky) na základě symetrických a přednastavených tvarů nebo dokonce vektorových textových objektů - nebo převádějte již existující vektorové objekty a text na tvary - to vše pomocí vylepšeného nástroje Frame Tool. Poté tvary vyplňte obrázky, vzory nebo barvami, abyste dosáhli určitých efektů - surrealistických, avantgardních, hravých nebo jakýchkoli jiných.

NOVINKA Stohování zaostření - S novým funkcí Focus Stacking, která umožňuje spojit více snímků stejné scény pořízených s různou zaostřovací vzdáleností a vytvořit tak výsledný kompozitní snímek s větší hloubkou ostrosti (DOF) než kterýkoli z jednotlivých zdrojových snímků.

VYLEPŠENÝ Náhled režimu prolnutí v reálném čase - Využijte nový náhled režimu prolnutí v reálném čase a zkontrolujte výsledky prolnutí vrstev za chodu najetím na možnosti rozevíracího seznamu na paletě Vrstvy. Míchejte kreativně a kontrolujte za chodu pomocí uživatelsky přívětivého a intuitivního nástroje Režim prolnutí.

NOVINKA Přichytávání k objektům - Díky nové funkci Přichytit k objektům můžete ve svých projektech během okamžiku přesně zarovnat objekty. Pomocí ohraničujícího rámečku můžete přesně přichytit dva objekty k sobě pomocí automatizovaného ovládání na vysoké úrovni a vyhnout se dalším krokům v procesu úprav.

VYLEPŠENO Použitelnost a výkon - Užijte si vylepšení napříč všemi oblastmi! Prozkoumejte aktualizované rozvržení stránky "Nové ze šablony", nyní s viditelnějším obsahem a novými možnostmi "Filtrování" a "Třídění" pro rychlé vyhledávání tématu. Získejte dokonalé výsledky díky přesnému zadávání hodnot natočení a ovládání úhlů natočení ve vektorových úpravách. Uvidíte 30% zlepšení výkonu při použití štětce Refine Brush, získáte podporu nejnovějších fotoaparátů a mnoho dalšího!

Skutečné. Inteligentní. Kreativní.
S inovativními nástroji a funkcemi PaintShopu Pro dosáhnete přesně takových výsledků, jaké chcete.

Výkonné nástroje pro úpravu fotografií
Spolehněte se na všestrannou škálu profesionálních nástrojů v tomto softwaru pro úpravu obrázků, aby každý snímek byl ten nejlepší.

Základní nástroje
Snadno ořízněte oblasti fotografie a změňte jejich zaostření pomocí vodítek kompozice, zlatého řezu a pravidla třetin. Snadno změňte velikost pomocí jedné z několika předvoleb nebo změňte velikost podle pixelů, procent nebo tiskové velikosti. Obnovte a opravte staré fotografie pomocí nástrojů Odstranění škrábanců a Korekce vyblednutí, které zvýší kontrast a barvy vybledlých fotografií.

Nástroje pro úpravy
Upravte své fotografie pomocí široké škály výkonných nástrojů úprav, včetně nástrojů Jas a kontrast, Výplň světla a Jas, Korekce vyblednutí, Vyvážení bílé, Odstín a sytost, Odstranění šumu, Vibrace, Doostření, Korekce barev a Tonální úrovně a křivky.

Nástroje pro výběr a korekce
Pomocí různých nástrojů pro výběr vyčleňte oblast, kterou chcete vybrat, a vylepšete výběr pomocí nástroje Zpřesnit štětec. Automaticky opravte zkreslení, vinětaci a chromatickou aberaci na fotografiích pomocí nástrojů Korekce objektivu a pomocí nástroje Narovnat opravte křivý horizont nebo nástroje Korekce perspektivy upravte fotografii tak, aby vypadala, jako by byla pořízena z jiného úhlu.

Podpora formátů RAW, HDR a 360° fotoaparátu
Rozšiřte své možnosti úprav souborů RAW pomocí profesionálních nástrojů AfterShot Lab, které jsou nyní k dispozici v aplikaci PaintShop Pro. Zkombinujte několik fotografií stejné scény s různou expozicí a vytvořte jednu úžasnou HDR fotografii. Upravujte fotografie pořízené 360° fotoaparátem tak, že fotografii narovnáte pomocí otočení nebo ji upravíte tak, aby vypadala jako vyrovnaná. Odstraňte a automaticky nahraďte stativ nebo vytvořte zajímavý "planetární" efekt.

Nástroje pro úsporu času
Omezte opakování a urychlete složité akce úprav fotografií pomocí skriptů. Zaznamenejte sérii úprav jako skript, který můžete kdykoli použít na libovolnou fotografii. Automatizujte úpravy více fotografií najednou pomocí dávkového zpracování, jako je přidání vodoznaku, rámečku nebo jednoduchá změna velikosti.

Kreativní grafické prvky
Objevte svět plný kreativních možností, které vám umožní přivést k životu vaše vysněné návrhy.

Vrstvy a masky - Vrstvy a masky jsou nezbytné pro pokročilé úpravy obrázků, kompozici a grafický design. Při úpravách obrázků můžete používat více nedestruktivních vrstev a snadno vytvářet kompozice fotografií. Vytvářejte masky pro skrytí nebo zobrazení částí vrstvy, prolnutí mezi vrstvami a pro přesné vytváření speciálních efektů.
Nástroje pro práci s textem - Přidáním textu k obrázkům můžete vytvářet zajímavé projekty, například meme nebo obrázkový citát. Pomocí kompletní sady typografických nástrojů můžete upravovat písma, velikost, styl, zarovnání, vodorovné a středové písmo.
Nástroje pro kreslení, malování a výplně - Malujte pomocí vestavěných štětců nebo importujte štětce Adobe Photoshop a realizujte své nápady. Kreslete pomocí vektorových ilustračních nástrojů a experimentujte se spoustou barevných palet, přechodů, vzorů a obrázkových trubic, abyste své návrhy posunuli na vyšší úroveň.
Šablony a kreativní obsah - Využijte širokou škálu vestavěných šablon pro vytváření koláží, přání, obrázků pro sociální sítě, webových bannerů, brožur, vizitek a dalších. Pracujte s různými štětci, texturami, vzory a dalším kreativním obsahem v produktu - vše je připraveno pro inspiraci novými nápady a úsporu času při vytváření návrhů nové úrovně.

Chytrá řešení
Vylepšete fotografie během okamžiku pomocí řady inteligentních nástrojů dostupných v aplikaci PaintShop Pro.

Nástroje poháněné umělou inteligencí - Zvětšete obrázek bez nežádoucího zkreslení pomocí funkce AI Upsampling, rychle odstraňte artefakty a šum z fotografií pomocí funkce AI Artifact Removal nebo AI Denoise, stylizujte fotografie uměleckými efekty pomocí funkce AI Style Transfer a plynule nahraďte pozadí obrázku pomocí funkce AI Background Replacement.
Nástroje zohledňující obsah - Odstraňte vady, objekty a rušivé prvky pomocí nástroje Object Remover nebo vyzkoušejte nástroje pro úpravy s ohledem na obsah, jako jsou SmartClone, Magic Move a Magic Fill, které automaticky vyplní prázdné oblasti.
Korekce jedním kliknutím, hloubka ostrosti a selektivní zaostření - Nechte aplikaci One Step Photo Fix automaticky aplikovat korekce barev a doostření nebo použijte aplikaci Smart Photo Fix pro jemné doladění nastavení pro dokonalou fotografii. Přidejte rozostření, pohrajte si s hloubkou ostrosti na fotografiích nebo použijte efekt bokeh, aby části snímku byly ostré a zbytek rozmazaný. Nebo použijte Selektivní zaostření pro efekt Tilt-Shift, aby snímek v životní velikosti vypadal jako v miniaturním měřítku.
Nástroje pro portrétování a retušování - Odstraňte červené oči, skvrny a nežádoucí vrásky nebo vyhlaďte vrásky, vybělete zuby a vyrovnejte tóny pleti pomocí nástrojů pro úpravu a retušování. Vytvářejte také profesionálně vypadající portréty pomocí režimu AI Portrait, který automaticky analyzuje a aplikuje na pozadí snímku doplňující rozostření bokeh.
Okamžité efekty - Můžete si prohlédnout řadu přednastavených fotografických efektů, jako jsou filmové styly, černobílá, krajina, retro, tradiční a umělecká fotografie, nebo si poskládat více efektů a dosáhnout ještě většího efektu. Prohlédněte si stovky efektů, včetně 3D, uměleckých, osvětlení a odrazů, a přidejte k obrázkům vržené stíny a rámečky nebo proměňte fotografie ve skicu či obraz.

.
Jazyk: Anglický
Pro koho je licence určena: Komerční
Způsob licencování: Upgrade
Typ licence: Online ESD
Aktuální cena produktu je979Kč  s dph
Váš e-mail