Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. SFP Moduly

SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)

Přidat do oblíbenýchSFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A)
SFP+ [miniGBIC] modul, 10GBase-LR, LC konektor, 1310nm SM, 20km (HP ProCurve kompatibilní = ekvivalent J9151A).

Kód produktu1018349
Part numberXL-MTB-LRv2C
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:XtendLan
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
2290.91 Kč
Vaše cena včetně DPH
2772 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

Modul SFP+ pro 10Gbit Ethernet. LC duplexní konektor. Dosah 20km na běžném singlemódovém vlákně.
Vlnová délka 1310 nm. HP kompatibilní se sériemi přepínačů HP ProCurve. Multirate Fiber channel.

Konverzní 10Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-LR/LW, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro singlemode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Typ modulu: SFP+

Konektor: LC duplex

Vlnová délka: 1310 nm

Typ vlákna: Singlemode

Dosah spojení: až 20 km

Přenosová marže: 11 dB

Citlivost: -14 dBm

Přenosová rychlost: 1 Gb/s

.
Typ vlákna: Singlemode
Technologie SFP Modulu: 10 Gbps
Rozhraní modulu: SFP+
Aktuální cena produktu je2772Kč  s dph
Váš e-mail