Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM1/33m OM2/82m OM3/300m OM4/400 850nm VCSEL LC duplex DMI HP kompat JD092B

Přidat do oblíbenýchSFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM1/33m OM2/82m OM3/300m OM4/400 850nm VCSEL LC duplex DMI HP kompat JD092B
Typ příslušenství:Mini-GBIC (SFP) moduly.

Kód produktu703162
Part numberSFP-PLUS-SR-HPA (JD092B OEM)
 
Záruka:12 Měsíc(ů)
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
541.32 Kč
Vaše cena včetně DPH
655 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW multirate MM OM1/33m OM2/82m OM3/300m OM4/400 850nm VCSEL LC duplex DMI HP kompat.
Typ příslušenství: Mini-GBIC (SFP) moduly
Aktuální cena produktu je655Kč  s dph
Váš e-mail