Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 6 655 Kč doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
NovinkaSkladem u dodavatele
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
148 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
343 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
429 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
170 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
514 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
187 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
204 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
241 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
274 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
357 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
447 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
168 Kč