Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 6 655 Kč doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. SFP Moduly

TP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MM

Přidat do oblíbenýchTP-Link TL-SM311LM MiniGBIC SFP Modul MM
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení..

Kód produktu438046
Part numberTL-SM311LM
EAN produktu6935364030209
 
Záruka:60 Měsíc(ů)
Výrobce:TP-link
Skladová dostupnost:Skladem u dodavatele
Vaše cena bez DPH
619.01 Kč
Vaše cena včetně DPH
749 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu je prostřednictvím zařízení.

Technické specifikace:
Parametr Hodnota
Typ modulu SFP
Výstup Optický
Typ vidu Multi-Mode
Rychlost 1G
Technologie WDM -
Konektor(y) 2x LC
Vlnová délka 850nm
Délka trasy 550m
DDMI -
Obsah balení 1x SFP modul


Pro oficiální technickou podporu můžete využít e-mail: podpora@tplinkpartner.cz nebo hotlinku: 245 008 103.
Obě služby jsou dostupné v pracovní dny od 9:00 do 18:00 s první odezvou nejpozději do 24 hodin..
Typ vlákna: Multimode
Technologie SFP Modulu: 1000 Mbps
Rozhraní modulu: SFP/miniGBIC
Aktuální cena produktu je749Kč  s dph
Váš e-mail