Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad  6 655 Kč  doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Konvertory

UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!

Přidat do oblíbenýchUBNT UF-LOCO-5 - U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!
U Fiber, 1Gbps, GPON CPE, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!.

Kód produktu1017158
Part numberUF-LOCO-5
EAN produktu817882023566
 
Záruka:24 Měsíc(ů)
Výrobce:Ubiquiti
Skladová dostupnost:skladem u dodavatele, expedice do 24 hodin
Vaše cena bez DPH
4385.95 Kč
Vaše cena včetně DPH
5307 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes

UBNT UF-LOCO-5, 5-PACK, bez microUSB napájecích apatérů!


Moderní, elegantní průmyslový design, robustní řešení a vysoký výkon - to je U Fiber Loco, CPE jednotka pro GPON řešení.Oproti verzi UF-NANO u této jednotky chybí informační LED displej, namísto toho je vše potřebné zobrazeno na 3 stavových diodách - připojení ethernetu, síla přijímaného signálu a indikace napájení.

UF-LOCO může být napájeno dvěma způsoby. V balení NENÍ microUSB napájecí adaptér. Pokud v dosahu není elektrická zásuvka, lze jednotku napájet přes 24V POE, např. pomocí adaptéru POE-24-12W-G.

Na 1 GPON port můžete připojit až 128 CPE jednotek na vzdálenost až 20 km. UF-LOCO je kompatibilní s UF-OLT a také s některými OLT jednotkami dalších výrobců.

Obsah balení

  • (5) Zařízení
  • (5) Držák na zeď
  • (5) Šroubky + hmoždinky





Užitečné odkazy:

.
Technologie konvertoru: Gigabit Ethernet 1000Mbps
Konvertor dle typu: LAN/optika singlemode
Aktuální cena produktu je5307Kč  s dph
Váš e-mail