Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 6 655 Kč doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  TP-link

TP-link

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
NovinkaSkladem u dodavatele
MERCUSYS AC12 Dual Band Wi-Fi Router, 300+866MbpsMERCUSYS AC12 Dual Band Wi-Fi Router, 300+866Mbps.
700 Kč
Skladem u dodavatele
MERCUSYS MW300RE, Wi-Fi Range ExtenderMERCUSYS MW300RE, Wi-Fi Range Extender.
530 Kč
Skladem u dodavatele
MERCUSYS MW305R Wi-Fi Router, 300MbpsMERCUSYS MW305R Wi-Fi Router, 300Mbps.
425 Kč
Skladem u dodavatele
MERCUSYS MW325R Wi-Fi Router, 300MbpsMERCUSYS MW325R Wi-Fi Router, 300Mbps.
475 Kč
Novinka
TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10kmTP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km.
1 930 Kč
Skladem u dodavatele
TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300mTP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m.
962 Kč
Skladem u dodavatele
TP-Link AC500 Wireless ControllerProvedení:Rack mounted 19"; Technologie:Gigabit Ethernet 1000Mbps; Maximální počet portů:4.
4 157 Kč
Skladem u dodavatele
TP-Link anténa všesměrová TL-ANT2408CL 8dBi 2.4GHz, vhodná k většině routerů a AP pro zvýšení dosahu signálu Wi-Fivhodná k většině routerů a AP pro zvýšení dosahu signálu Wi-Fi.
187 Kč
Skladem u dodavatele
TP-Link Archer C1200 WiFi DualBand Gbit Router, 802.11ac/a/b/g/n, 4xGbit LAN, USB 2.0, AC1200Typ Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP, Bridge; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
1 457 Kč
Skladem u dodavatele
TP-Link Archer C2 AC900 WiFi DualBand Gbit Router, 802.11ac/a/b/g/n, 4xGbit LAN, USB 2.0TP-Link Archer C2 AC900 WiFi DualBand Gbit Router, 802.11ac/a/b/g/n, 4xGbit LAN, USB 2.0.
1 043 Kč
Skladem u dodavatele
TP-Link Archer C20 dual band router, 4x LAN, 300Mbps/2,4GHz+433Mbps/5GHzTyp Wi-fi aktivního prvku:Wi-Fi routery; Podporované režimy:AP, Bridge; Komunikační pásmo:2,4 GHz, 5 GHz; Podporované standardy:802.11b/g/n, 802.11ac.
657 Kč
Skladem u dodavatele
TP-Link Archer C2300 - Bezdrátový Dual-Band Wi-Fi RouterTP-Link Archer C2300 - Bezdrátový Dual-Band Wi-Fi Router.
4 378 Kč