Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 6 655 Kč doprava zdarma!
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Výrobce  XtendLan

XtendLan

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Skladem u dodavatele
19" vyvazovací panel 2U, celokovový s krytem 9x4,5cm, černýTyp příslušenství:Vyvazovací panely.
355 Kč
Skladem u dodavatele
19"/0,5U Patch panel XtendLan 24port, STP, Cat6, 30µm, blok110, černýOsazený 19"/0,5U Patch panel XtendLan 24port, STP, Cat6, černý</br> Svorkovnice: blok 110.
1 098 Kč
Skladem u dodavatele
19"/0,5U Patch panel XtendLan 24port, UTP, Cat6, krone, černýOsazený 19"/0,5U Patch panel XtendLan 24port, UTP, Cat6, černý</br> Svorkovnice: krone.
915 Kč
Skladem u dodavatele
Cisco GLC-SX-MMD=-RF, SFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESHSFP Transceiver, GbE SX, MMF, 1km, REFRESH.
4 783 Kč
KVM konzole - IP management modul pro KVM řady XL-DKVMKVM konzole - IP management modul pro KVM řady XL-DKVM.
9 307 Kč
Novinka
KVM konzole, LCD 17", ovládání 8-mi PC, PS2/USB, do 19" skříně od 600mm, touchpad, včetně kabelůKVM konzole, LCD 17", ovládání 8-mi PC, PS2/USB, do 19" skříně od 600mm, touchpad, včetně kabelů.
19 291 Kč
NovinkaSkladem u dodavatele
KVM konzole, LCD 19", ovládání 8-mi PC, PS2/USB, do 19" skříně od 600mm, touchpad, včetně kabelůKVM konzole, LCD 19", ovládání 8-mi PC, PS2/USB, instalace do 19" skříně, touchpad, včetně kabelů.
20 702 Kč
Skladem u dodavatele
Montážní sada M6, balení 15 sad (60x šroub, 60x matka, 60x podložka)Montážní sada M6, balení 15 sad (60x šroub, 60x matka, 60x podložka).
307 Kč
Skladem u dodavatele
Nástěnný rozvaděč vertikální 19" 2U+4U, hloubka 15cm, černýTyp datového rozvaděče:Nástěnné 19".
1 568 Kč
Skladem u dodavatele
Nástěnný rozvaděč vertikální 19" 2U+4U, hloubka 15cm, šedýTyp datového rozvaděče:Nástěnné 19".
1 673 Kč
Optický mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžnéOptický mini rozvaděč, 4 porty, 1x průchozí kabel, 6 svarků, ST/SC/Duplex LC/pigtaily, stupačkové/průběžné.
275 Kč
Optický nástěnný rozvaděč pro 24 vláken, panel pro 12 SC adaptérůOptický nástěnný rozvaděč, 24 portů pro SC/duplex LC.
785 Kč